نتایج جستجو برای عبارت :

بعد از ۷ سال معدن خوندن ، عکاس شدم

زیبا ترین و بهترین عکس نوشته های روز صنعت و معدن برای پروفایل و همایش روز صنعت و معدن
بهترین و جذاب ترین و زیبا ترین عکس ها و ژست های همایش روز صنعت و معدن در پشت تریبون و ایده های آن ها
دانلود جدید ترین  و عکس ها و عکس نوشته ها و کاریکاتور های همایش روز صنعت و معدن با کیفیت های مختلف
دانلود فیلم های روز همایش روز صنعت و معدن در سال های مختلف و سخنرانی آن ها در پشت تریبون
دانلود عکس های همایش روز صنعت و معدن و سالروز صنعت و تبریک آن به صنعت گران و
دانلود جدید ترین و باحال ترین عکس نوشته های روز صنعت و معدن مبارک باد و دانلود عکس تبریک روز صنعت معدن با لینک مستقیم
دانلود بهترین عکس های زیبا و جالب و کاریکاتور های روز صنعت و معدن و متن تبریک روز صنعت معدن
عکس نوشته های با حال و کاریکاتور های روز صنعت و معدن و دانلود عکس نوشته های زیبا ی و تبریک روز صنعت معدن
بهترین متن های جدید و باحال و تماشاچی پسند و دارای سنگینی مطالب و دانلود عکس های تبریک روز صنعت معدن
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا
مرگ یک کارگر معدن زغالسنگ هشونی بر اثر برق گرفتگی
منابع کارگری در معدن زغال سنگ هشونی طغرالجرد از مرگ یک معدنچی در اثر برق گرفتگی خبر دادند.
حادثه برق گرفتکی معدن زغال سنگ هشونی طغرالجرد در روز جمعه (۲۵ مرداد ماه) منجر به مرگ یک معدنچی شد.
به نقل از کارگرانی که در این معدن زغال سنگ مشغول کارند، گفته می‌شود که همکار فوت شده آنها متاهل و در زمان حادثه ۳۱سال سن داشته است.
به گفته کارگران معدن هشونی علی‌رغم اینکه به نظر می‌رسد عدم رعایت نکات ایم
پس از ۵۶ روز از دستور دادستان زرند
معدن سیلیس به زرند بازگشت
خبرگزاری میزان- معدن سیلیس با پیگیری‌های دادستان زرند به این شهرستان باز پس داده شد.
به گزارش ندای زرند ، معدن سیلیس در منطقه جرجافک زرند که بنا به اتفاقاتی خواسته و ناخواسته در سیستم اداری سال‌ها بود که با نام یکی از شهرستانهای مجاور شهر زرند در حال بهره برداری بود و منافع حاصل از آن در آن شهرستان خرج می شد با پیگیری های دادستان زرند این معدن به شهرستان زرند بازپس داده شد.

سیدمه
وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد زرند شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز برای بازدید از معادن و مراکز صنعتی و حضور در نشست رفع موانع تولید شهرستان زرند وارد این شهرستان شد.
مهدی باصره رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زرن با بیان اینکه رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدای سفر خود به شهرستان زرند از مجتمع سنگ آهن جلال آباد پیت معدن بازدید می کند، اظهار کرد: در ادامه  پروژه آبگیری(بازیافت آب باطله) شرکت صنعتی فکور صنعت با اعتباری بال
تدریس اصول معدنداری در دانشگاه ها
در دنیا معدن و صنایع معدنی در ارتباط با علم توانسته به ارتقای سطوح مختلف ماشین‌آلات، حفاظت از محیط زیست، توسعه برسد. در ایران یکی از موضوعاتی که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، آموزش دانشجویان رشته‌های معدنی است.
منصور قربانی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با گسترش‌‌نیوز اظهار‌ کرد: از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که باید در معدن و صنایع معدنی مورد بررسی قرار گیرد، مسائل و سیاست‌های کلان معد
شرکت معدن سازی مستقر در ایالات متحده ، Riot Blockchain ، بیش از دو برابر تعداد معدنچیان نسل بعدی بیت کوین (BTC) خود را خریداری کرده است و در 6 ماه مه 1040 Antminer S19s را از Bitmain خریداری کرده است.
کارگران معدن اضافی 1.9 میلیون دلار برای شرکت پس از خرید 1000 رأی S19s Riot که در 30 آوریل فاش شد ، هزینه کردند.
ادامه مطلب

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید حرفه‌ی عکاسی رو دنبال کنید و از خودتون این سوال رو پرسیدین که چگونه عکاس حرفه ای شویم ؟ لازمه که بدونید چجوری باید به یک فرد حرفه ای در این حرفه تبدیل بشید . درست مثل تمام شغل ها و حرفه های دیگه ، عکاسی حرفه ای هم دارای فنون و تکنیک هایی هست که لازمه یاد بگیریم .

اگر دوس دارید تکنیک های عکاسی رو یاد بگیرید روی لینک زیر کلیک کنید :

www.instagram.com/korosh.iravanimanesh/

اولین مقاله ای که دوباره خوندم مقالهٔ چشم عکاس هست. نوشتهٔ جان سارکوفسکی با ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ چاپ شده و از اینجا میتونین بخرینش.
این مقاله جزو اولین مقاله هایی بود که تو عمرم در مورد عکاسی خوندم! این که بگم چقدر پرت بودم واقعا کمه اصلا نمیدونستم مقاله ای هست نیست کی نوشته در مورد عکاسی که اصلا بهش فکرر نمیکردم نمیدونستم اصلا مقاله چیه. ولی به هر حال با این توصیفات باید بفهمید که به خاطر پایه ی مطالعاتی نه چندان زیادم  بر

اگر شما هم از اون دسته از افرادید که موقع درس خوندن عذاب میکشید و طعم لذت بردن از درس خوندن رو هنوز نچشیدید این پست از وبسایت انگیزان برای شماست در این پست توضیح میدیم که چطور با کیف و لذت درس بخونید و مطالعه کنید و خستگی و در موندگی برای شما بی معنی باشه پس با ما تا انتهای پست همراه باشید و یادتون نره نظرتون رو هم با ما به اشتراک بزارید
لذت بردن از درس خوندن
‌رشته‌ی تحصیلی من #مهندسی_معدن بود. ۷ سال توش درس خوندم. چرند ترین درس های دنیا رو پاس کردم ؛ و بعد ۷ سال اومدم توی کار #هنر.‌‌از نظر بعضی از دوستام من احمق ترین آدم دنیا بودم. میگفتن تو دیوانه ای که #مهندسی رو ول کردی اومدی #آرتیست (!) شدی. اما به نظر من احمق کسیه که در مورد زندگی دیگران تصمیم بگیره.‌‌من بارز ترین مصداق آدمی هستم که رفت دنبال علاقه‌ش. خدارو شکر خیلی خیلی از کاری که کردم راضی هستم و تنها حسرتم اینه که چرا زودتر این کارو نکردم
دانلود آهنگ گروه پالت معدن یاقوت | کیفیت خوب و عالی
ترانه ی زیبا از گروه پالت آهنگ معدن یاقوت با کیفیت عالی از جاز موزیک
Exclusive Song: Pallet | Madaneh Yaghout With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ معدن یاقوت گروه پالت»───♫♫●|●|●♫♫───«
ای دشت رویای شقایق ، روشن از تو ، روشن از تو … !
زیباست مثل شعر گفتن ، گفتن از تو ، گفتن از تو … !
قسمت که می آید ، نمیدانی چه زیباست … !
»──|♫●|──«
این کوچه ها پر میشود از شور و غوغا … !
انگار ! مردم سرخوش از صبح بهارند … !
در دست
اگه به من بگن بعد از معدن سخت ترین کار چیه می گم دست شویی رفتن تو آپارتمان :/
شما تصور کن یه طرف اتاق خوبه یه طرفم حال و همه هم دقیقا نشستن :/ خوب گلاب به روتون چطور کارشو کنه خو.
تصور کن گلاب به روتون شماره دو داشته باشی خوب اونم صدا داره آبرو و حیثیت واسه آدم نمیمونه :/
اگه به من بگن بعد از معدن سخت ترین کار چیه می گم دست شویی رفتن تو آپارتمان :/
شما تصور کن یه طرف اتاق خوبه یه طرفم حال و همه هم دقیقا نشستن :/ خوب گلاب به روتون چطور کارشو کنه خو.
تصور کن گلاب به روتون شماره دو داشته باشی خوب اونم صدا داره آبرو و حیثیت واسه آدم نمیمونه :/
میشه گفت تقریبا دیشب نخوابیدم. با این حال امروز هم شروع شد با فرانسوی هم شروع شد. میخوام مقالهٔ جان سارکوفسکی رو بخونم. ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ بوده. مقاله ای که نقد یک خوندیمش و خیلی هم جدید نیست. هنوز کتاب نمیدونم چی شروع کنم. باید ببینم چی بخونم. البته احتمالا بعد از چشم عکاس مقاله مرگ مولف و از اثر به متن رو بخونم از کتاب به سوی پسا مدرن ترجمه پیام یزدانجو نوشتهٔ رولان بارت. بعدش یه کتاب انتخاب کنم. بریم ببینیم امروز چجوری م
با این معدن می‌توان ایران را از فقر نجات داد؟!

چندی است که در فضای مجازی گزارشی تصویری همراهِ با این توضیح دست به دست می‌چرخد: «غولِ طلای خاورمیانه در ایران که سالانه ۲۷ میلیون تُن سنگِ طلا از آن استخراج می‌شود. بزرگ‌ترین معدنِ استخراجِ طلا که فقط با طلای همین یک معدن می‌شود کلِ ایران را از فقر نجات داد. این سرزمینِ طلایی در شهرِ تکابِ آذربایجانِ غربی قرار دارد. این معدن سالیانه ۱۰ تُن طلای خالص می‌دهد که از این نظر جزو ۱۰ معدنِ طلاییِ ب
قیمت
انگشتر و سنگ فیروزه
قدیمی ترین
معدن فعال سنگ فیروزه در دنیا، در ۵۳ کیلومتری شهر نیشابور قرار دارد. از این معدن
هر ساله حدود ۱۹ تن فیروزه مرغوب استخراج می شود و قدمت این معدن به 5 هزار سال می
رسد. به تازگی دومین معدن فیروزه شهر نیشابور در ۷ کیلومتری معدن قدیمی کشف شده است.
ارزش معدن جدید از جهت میزان سنگ  فیروزه، مشابه
معدن قبلی بیان شده است که ذخیره ۹ هزار تنی را دارد. از هر تن سنگ استخراج شده از
این معدن، ۸ تا ۱۰ کیلوگرم فیروزه تزئینی به دس
از دیگر معادن دهبید می توان به معدن سنگ دهبید، معدن دهبید انگورک، معدن دهبید زارع، معدن دهبید حسن آباد، معدن دهبید ثمین، معدن دهبید احرار، معدن دهبید قمصری و ... اشاره کرد.
از میان این معادن معدن دهبید شایان در رتبه نخست استخراج و فرآوری و فروش قرار دارد که در کارخانه سنگ دهبید نمونه کامل آن تولید می شود.
به همین دلیل است که از تمام نقاط جهان برای استفاده از سنگ های دهبید مسیر های طولانی را معدن سنگ دهبید طی می کنند تا به خرید سنگ دهبید جهت است
تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش
تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش تحقیق آماده معدن سرب نخلک - 45 برگ وورد قابل ویرایش چکیده معدن سرب نخلک یکی از قدیمی ترین معادن ایران می باشد . تجهیزاتی که در معدن مورد استفاده قرار می گیرند همگی از نوع ابتدایی بوده و کار با آنه
بسم الله مهربون :)
+ چند روزی که رفتم مسافرت حسابی از درس خوندن افتادم و کلی مطالب نخونده دارم الان. حتی اگه تا لحظه ی امتحان هم بی وقفه بخونم بازم تموم نمیشه و مجبورم یه مطالبی رو حذف کنم. حالا وسط این همه مطلب دچار وسواس خوندن شدم و هی برمیگردم عقب دوباره میخونم، سوال برام پیش میاد، میرم سرچ میکنم :-|
++ همه چی بخیر گذشت خداروشکر :)
الهی که بخواین و بشه.
بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید
بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید بخش سوم علوم هفتم از معدن تا خانه - 11 اسلاید ماده ی اولیه ی مورد نیاز برای تهیه ی بسیاری از مواد و وسایل ، از معدن به دست می آید . تعداد اندکی از مواد به طور مستقیم و بیش تر آن ها بهطور غیر مستقیم از زمین به دست می آیند . درمعادن موا
بالاخره کارام تموم شد فقط یه پیاده روی مونده با کتاب داستان زبان و سرچ کردن کسایی که دوست دارم و خوندن توضیحاتشون به انگلیسی. هرچند که کتاب کمتر خوندم اما فردا بهتر میشم و زود بیدار میشم تا بیشتر کار کنم. یه دفتر خیلی وقت پیش گذاشته بودم عکاسایی رو که میدیدمو میخوندمو توش نوشتم حدودا دویست تا عکاس هستن. فعلا البته از کسایی سرچ میکنم که از قبل باهاشون اشنا ام این کارو برای بهتر شدن زبانم انجام میدم یا مثلا خوندن اکانت هایی که به زبان انگلیسی ه

برای اینکه یک عکاس شوید فقط داشتن دوربین کافی نیست بلکه باید با نکات مهمی مثل شناخت درجه‌بندی سرعت شاتر ، چگونگی تأثیر فاصله کانونی بر کادر عکاسی ، رابطه بین فوکوس و دیافراگم ، توضیح عمق میدان و ... آشنایی کامل داشته باشید .
برای دانستن تمام نکات لازم درباره عکاسی روی لینک زیر کلیک کنید :

مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که بیشتر عکس بگیرید و زمان بیشتری را برای عکاسی اختصاص دهید . منظور ما این نیست که عکس‌های مشابهی را بارها و بارها دوباره بگیرید اما خودتان را در زمینه‌های جدیدی به چالش بکشید. با این کار همچنین می‌توانید دانش و مهارت عکاسی خود را در موقعیت‌های بسیار متفاوتی محک بزنید. درست است که شاید نتوانید خود را در تمام موقعیت‌هایی قرار دهید که یک عکاس ممکن است با آن‌ها روبرو شود، ولی در هر حال هر چه بیشتر انو

برای اینکه یک عکاس شوید فقط داشتن دوربین کافی نیست بلکه باید با نکات مهمی مثل شناخت درجه‌بندی سرعت شاتر ، چگونگی تأثیر فاصله کانونی بر کادر عکاسی ، رابطه بین فوکوس و دیافراگم ، توضیح عمق میدان و ... آشنایی کامل داشته باشید .
برای دانستن تمام نکات لازم درباره عکاسی روی لینک زیر کلیک کنید :

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید حرفه‌ی عکاسی رو دنبال کنید و از خودتون این سوال رو پرسیدین که چگونه عکاس حرفه ای شویم ؟ لازمه که بدونید چجوری باید به یک فرد حرفه ای در این حرفه تبدیل بشید . درست مثل تمام شغل ها و حرفه های دیگه ، عکاسی حرفه ای هم دارای فنون و تکنیک هایی هست که لازمه یاد بگیریم .
اگر دوس دارید تکنیک های عکاسی رو یاد بگیرید روی لینک زیر کلیک کنید :

نشانه های گنجمعدن سنگ در گنج یابی و دفینه یابی بیان کننده چیستمعدن سنگ با توجه به اینکه با آثار و علائم قدیمی شباهت دارد ،کسانی که به دنیال گنج هستن را گمراه میکند ،در بسیاری از مواقع این معدن سنگ رو با نشانه های پله و صندلی یا کانال اشتباه میگیرند .طبق عکسایی که برای شما قرار دایدیم در این مقاله برش سنگ را نمایش داده است .  در خیلی از مواقع این سنگ ها ده ها و یا صدها کیلیومتر جا به جا می شدند .در معدن سنگ فقط آثار برش سنگ است و نشانه دیگری دیده
داشتن رابطه صمیمی و خودمانی با عکاس
عکاس‌ها پیش از حاضر شدن، در مراحل اولیه حاضر شدن، جشن، عکس‌های خانوادگی، بریدن کیک و دیگر مراحل همراه شما هستند و داشتن رابطه‌ای خوب و صمیمی با آن‌ها اهمیت زیادی دارد. فرمالیته عروس و داماد فرصت بسیار مناسبی برای آشنا شدن با عکاس، گفتن و خندیدن و راحت و خودمانی شدن است که به شما کمک می‌کند در روز عروسی آرام‌تر باشید

انتخاب مدل عکاسی فرمالیته
فرمالیته عروس و داماد می‌تواند شما را در استایل روزمره و د
میشه گفت تقریبا دیشب نخوابیدم. با این حال امروز هم شروع شد با فرانسوی هم شروع شد. میخوام مقالهٔ جان سارکوفسکی رو بخونم. ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ بوده. مقاله ای که نقد یک خوندیمش و خیلی هم جدید نیست. هنوز کتاب نمیدونم چی شروع کنم. فعلا دارم به خودم یه حالی میدم. بعدشم باید ببینم چی بخونم. البته احتمالا بعد از چشم عکاس مقاله مرگ مولف و از اثر به متن رو بخونم از کتاب به سوی پسا مدرن ترجمه پیام یزدانجو نوشتهٔ رولان بارت. بعدش یه کتاب
خوندن همیشه بهم آرامش میداد، کتاب خوندن، مجله خوندن، وبلاگ خوندن، تقریباً از پونزده سالگی وبلاگ میخونم. اون زمان وبلاگ دکتر شیری رو خیلی دوست داشتم و وبلاگ گوریل فهیم
عالی بودن یه وبلاگ مثل وبلاگ دکتر شیری که پر بود از مطالب روانشناسی که کلی با بیان خوب اونها رو توضیح میداد و یه وبلاگ هم مثل گوریل فهیم که از اون سر دنیا مطالب رو خیلی وقتها در قالب طنز می گفت و روحمو تازه می کرد. یه عالمه وبلاگ دیگه که با خوندشون انگار با نویسنده هاشون همذات پ
داشتن رابطه صمیمی و خودمانی با عکاس
عکاس‌ها پیش از حاضر شدن، در مراحل اولیه حاضر شدن، جشن، عکس‌های خانوادگی، بریدن کیک و دیگر مراحل همراه شما هستند و داشتن رابطه‌ای خوب و صمیمی با آن‌ها اهمیت زیادی دارد. فرمالیته عروس و داماد فرصت بسیار مناسبی برای آشنا شدن با عکاس، گفتن و خندیدن و راحت و خودمانی شدن است که به شما کمک می‌کند در روز عروسی آرام‌تر باشید

انتخاب مدل عکاسی فرمالیته
فرمالیته عروس و داماد می‌تواند شما را در استایل روزمره و د
معدن دار بازی محبوب و پرطرفدار در سبک بازیهای شبیه سازی از استودیوی بازی سازی Fluffy Fairy Games برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از ده میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و است.اگر احساس می کنید از علاقه مندان به بازیهای معدن داری و یا شبیه ساز معدن هستید، همین الان Idle Miner Tycoon را برروی گوشی اندرویدی تان نصب کنید.
ادامه مطلب
ما به شما یک بازی استراتژی آنلاین ارائه می دهیم که در واقع یک شبیه
سازی ابر معدن برای طرفداران بیت کوین است. بهترین استراتژی استخراج معدن
را انتخاب کنید، کاربران دیگر را هک کنید و ابر و بیشتر اورکلاک کنید. با
بازی رایگان ما لذت ببرید و به ما در گسترش انقلاب بیتکوین علیه نظام مالی
سرمایه داری کمک کنید.
ابر معدن رایگانسرمایه گذاری برای کسب بیت کوین گلد لازم نیست با 20 GH به صورت رایگان شروع کنید!
هدف ما چیست؟
ما
یک بازی شبیه سازی ابر استخراج من
معدن چیست؟
شاید کمتر کسی بتواند معدن را به درستی تعریف کند. در بسیاری موارد در رسانه های گروهی میخوانیم و یا میشنویم که مثلا «یک معدن بزرگ مس کشف شد». واضح است که چنین مطلبی صحیح نیست، زیرا اگر به محلی معدن گفته می شود، بایستی سال ها پیش کشف شده باشد.
به طور کلی برای اینکه یک استعداد بلقوه موجود در طبیعت که به آن کانسار می گوییم به یک معدن تبدیل شود، کانسار است نه معدن. پس از پی جویی و اکتشاف کانسار و آگاهی از اینکه که کانسار در شرایط فنی و اقتصا
صبح باید برم دانشگاه بعداز شش ترم درس خوندن بهتر بگم از دانشگاه اخراج شده ام بخاطر مشروطی دوباره ازمون داده ام و قبول شده ام همون دانشگاه !!! درس خوندن با مشکل جسمی خیلی سخت و طاقت فرسا هست بهرحال همه ی سعی و تلاشمو میکنم که بتونم زودتر درسموتموم کنم
چرا تو این دانشگاه کوفتی یه جایی نیست که وقتی اینجور وقتا وسط محوطه می ماسم برم بشینم یه دل سیر گریه کنم و تمام؟ 
پی نوشت:امتحان غدد رو حتی از  تنبل ترین بچه های کلاسم کمتر خوندم
فرداس و همچنان توانایی خوندن ندارم
دم امتحانا چه خاکی به سرم بریزم با دست و دلی که به خوندن نمیره؟ 
مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر
اینکه شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی از ایران نمی‌روند، گفت: هم‌اکنون قطعات و
مواد اولیه یخچال، فریزر و ماشین لباسشویی این شرکت‌ها بارگیری شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عباس هاشمی با
اعلام این خبر اظهار کرد: خطوط تولید شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی (در ایران)
هم‌اکنون فعال است و این دو شرکت برای خروج از ایران برنامه‌ای ندارند.
ادامه مطلب
عکسها داستانهایی هستند که نمیتوان با لغت آنها رو نوشت...داستان هایی ازبودن و حضور در نقطه ومکانی در زمانی که طی شده ولی با دیدن عکس میشه مرور  بشه، داستانی که روایت گر آن فقط  تماشایی است
آخ من چقدررررررررر عکس گرفتن و عکاسی دوست دارم  هرچند اونقدرها مهارت ندارم اما  با تمام  ندانستن ها و عدم اطلاع از مهارت ها  عکاسی کردن دوست دارم.

+19 اوت روز جهانی عکاس رو به همه عکاسان و علاقه مندان به هنر عکاسى تبریک میگم:)
+یادداشت شماره ۱۵
مقاله تموم شد من موندمو منو یه عالمه چیز که تو ذهنمه. چقدر از این حس تموم شدن یه چیز خفن متنفرم این که دیگه ادامه نداره. و تموم شده. اما من هنوز هیجان زدم سعی کردم خودمو آروم کنم اما این کار احمقانه ای بزار سرخوشی همه وجودتو بگیره. فقط فرانسوی خوندمو این مقاله رو دوباره میخوام مقاله رو بخونمو همچنان فرانسویو بعدش زبان تکالیفم مونده و بعدشم باقی کارا تا هروقت که شد بیدار میمونم. چقدر کار دارم خدای من. دلم میخواد عکاسی کنم دلم میخواد برم بیرون و
عکسها داستانهایی هستند که نمیشه  با لغت آنها رو نوشت...داستان هایی ازبودن و حضور در نقطه ومکان در زمانی که گذشته  ولی با دیدن عکس میشه مرور  بشه، داستانی که روایت گر آن فقط  تماشایست.
من عکس گرفتن و عکاسی دوست دارم  هرچند اونقدرها مهارت ندارم اما  با تمام  ندانستن ها و عدم اطلاع از مهارت ها  عکاسی کردن و تماشا عکس های ثبت شده  را ، دوست دارم.
+19 اوت روز جهانی عکاس رو به همه عکاسان و علاقه مندان به هنر عکاسى تبریک میگم:)
+یادداشت شماره ۱۵
ما به شما یک بازی استراتژی آنلاین ارائه می دهیم که در واقع یک شبیه
سازی ابر معدن برای طرفداران بیت کوین است. بهترین استراتژی استخراج معدن
را انتخاب کنید، کاربران دیگر را هک کنید و ابر و بیشتر اورکلاک کنید. با
بازی رایگان ما لذت ببرید و به ما در گسترش انقلاب بیتکوین علیه نظام مالی
سرمایه داری کمک کنید.
ابر معدن رایگانسرمایه گذاری برای کسب بیت کوین گلد لازم نیست با 20 GH به صورت رایگان شروع کنید!
هدف ما چیست؟
ما
یک بازی شبیه سازی ابر استخراج من
خب وقتی ی درس انقدر بیخود هس چرا باید امتحان بدیم؟؟؟
خدایش ی امتحان راحت بود که اصلا ارزش خوندن نداشت حیف وقتی که گذاشتم واسه خوندن اون امتحان لعنتی اگه نمیخوندم هم از پس امتحان بر میومدم ولی خب دیگه نباید غصه گذشته رو خورد مگه نه؟؟؟ 
مدت کوتاهیه که مجددا زبان خوندن رو شروع کردم و به شدت حالم خوبه و خوشحالم.هر وقت کار مفید و مثبتی انجام میدم احساس پرانرژی بودن و خوشحالی میکنم.یوگا میرم خوشحالم.هر جلسه که از یوگا برمیگردم برای جلسه بعد لحظه شماری میکنم.
همیشه روال کار من برای درس خوندن یا زبان خوندن این بوده که صبح وقتی بیدار میشدم اول میبایست خونه رو مرتب و همه جا رو تمیز میکردم،بعد درس میخوندم که خب البته انرژی چندانی برام نمیموند.امروز تصمیم گرفتم برعکس کار کنم.به این ص
زمانی که چیزی برای خوندن همراهم نیست یا نمی‌تونم به خاطر سردرد، چشم درد به گوشی نگاه کنم، شروع می‌کنم به خوندن هر چیزی که می‌بینم. تابلوهای مغازه‌ها، تابلوهای راهنمایی رانندگی، پلاک ماشین‌ها، بنرهای تبلیغاتی، روزنامه یا مجله‌ی بی ربطی که دم دستم باشه. 
این سربازی هم که شده قوز بالا قوز.. قدرت تصمیم‌گیری و تمرکز رو ازم گرفته.. مغشوش‌ه مغزم.. داغونم مثل یه انبار پر از جنس که منفجر شده... برم، نرم؟ بالاخره که باید برم، زودتر برم یا دیرتر با این وضع مردد چه فرقی میکنه اصلا.. اصلا قراره به کجا برسم؟ چیکار بکنم؟ چیکاره بشم؟ وای به من وای، این حرفها حرفهای یه پسر ۱۵ساله است نه من. هنوز سوالهای بچگی‌م هم حل نشده انگار؛ پس چرا فکر میکردم حل شده بعضیاش؟ چیکاره بشم، این آخه سوالیه که الان بخوای بپرسی؟ خب
و انصاف نیست. 
انصاف نیست که من امشب به جای خوندن سهمیه قرآنم، به جای خوندن دعا و به جای دعاهام، بشینم نماز قضاهای این چند وقت رو بخونم. 
انصاف نیست، ولی تقصیر خودمه، حقمه اصلا!
+ التماس دعای شدید :)
پ. ن. داره تموم می‌شه. یه هفته مونده... 

سرگذشت انسل آدامز :
انسل آدامز (Ansel Easton Adams)(۱۹۰۲-۱۹۸۴) یک عکاس آمریکایی است. شهرت وی بیش تر به دلیل عکس‌های او از طبیعت و چشم اندازهای غرب آمریکا است. به جرات می توان گفت که وی نامدارترین عکاس آمریکایی سده‌ی بیستم میلادی است که طبیعت وحشی آمریکای شمالی را با عکسهای شگفت‌انگیزش از چشم‌اندازهای ناهموار و خیال‌پرور‌ به رُخ میلیونها نفر کشاند.
برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید .
ادامه مطلب
فمعکم معکم لا مع عدوّکم...دین ما، دینی کاملا فطری است.1⃣ از طرفی خداوند را معدن همه خوبی‌ها و اسماء و صفات حسنی معرفی میکند.2⃣ از طرف دیگر در زیارت اربعین میخوانیم: السلام علی خلیل الله... . اگر سیدالشهدا علیه السلام، خلیل الله است پس دشمن او، عدوّ الله است.3⃣ اگر کسی خلیل و دوست خداوندی بود که معدن همه خوبی‌هاست، فطرت سالم میگوید باید با او باشیم نه با دشمن او؛ زیرا دشمن او، دشمن همه خوبیهاست. لذا در پایان زیارت اربعین با تاکید میگوییم: فمعکم
سلام ! 
اگر به هر طریقی رمز این وبلاگ رو پیدا کردین و قصد خوندن مطالب رو دارین، باید عرض کنم که این وبلاگ به جز خاطرات شخصی و البته یکسری مطالب دیگه چیزی رو شامل نمیشه.
به هرحال من از خوندن حتی یک خط از این مطالب توسط هر فرد رضایت ندارم و ممنون میشم که همین حالا این وبلاگ رو ترک کنین.
با احترام.
تحقیق پتانسیل های معدنی استان قم
دانلود تحقیق رشته مهندسی معدن با موضوع پتانسیل های معدنی استان قم، با نگرش ویژه بر معدن منگنز و نازنج قم، در قالب فایل pdf و در حجم 239 صفحه. در این فایل پتانسیل های معدنی استان قم با نگرشی ویژه بر معدن مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است که به همراه چکیده ...
اسلام رو دوست دارم، ارزش‌های اخلاقی‌اش رو تحسین می‌کنم و تلاش می‌کنم این مجموعه از ارزش‌ها رو در زندگی‌ام حفظ بکنم.
ولی در اغلب موارد نماز خوندن نه تنها حس خوبی به من نمی ده، بلکه باعث می‌شه احساس بدی داشته باشم. خاطرات بد من با نماز خیلی زیادن و غلبه کردن بر اونا واقعا سخته - و وقت نماز خوندن یک به یک به ذهنم میان.
کسی که از فساد علنی در تفرجگاه سد لفور عکس تهیه کرده بود آنها را جهت پیگیری به آی دی پسر یکی از ائمه جمعه شمال کشور ارسال نمود. این آقازاده که ید طولایی در دستچین نمودن اخبار مجازی و ارائه هدفمند آن به ابوی محترم در راستای رویکرد داماد قدرت طلبشان داراست نام این عکاس را که هدفش مقابله با فساد بود، در اختیار نیروی انتظامی قرار داد. 
در حال حاضر کلیه وسایل ارتباطی جوان عکاس توسط دستگاه قضایی ضبط شده است. در حالی دستگاه قضا به بهانه تعقیب انتشار
این روزها با این که زیاد حوصله کتاب خوندن ندارم
اما کتابی رو ، هر از گاهی ورق می زنم به اسم
اندیشه ی ترقی تاریخ و جامعه نوشته ی سیدنی پولارد
و ترجمه ی حسین اسدپور پیرانفر می باشد
کتاب خوبی هست و ارزش خوندن را دارد
انتشارات امیر کبیر در سال 1354 چاپ اول این کتاب
رو زده است
ادامه مطلب
عادت‌های غلط در مطالعه چیست؟برای کسب یک رتبه‌ی خوب، فقط زیاد بودن ساعت مطالعه کافی نیست بلکه باید خوب درس بخونید.✋قدم اول برای خوب درس خوندن، تمرکز داشتن موقع مطالعه است و بهترین راه برای افزایش تمرکز، پرهیز از کارهاییه که باعث از بین رفتن تمرکز می‌شن. مثل: ‌.درازکشیدن موقع درس خوندن:چون دراز کشیدن باعث کسل شدن و سنگین شدن چشم‌ها و در نهایت خوابیدن می‌شه.راه رفتن موقع درس خوندن:موقع راه رفتن همه کاری میشه کرد به جز تمرکز کردن برای درس خ
عکسها داستانهایی هستند که نمیشه  با لغت  در موردش نوشت ..داستان هایی ازبودن و حضور در نقطه ومکان در زمانی که گذشته  ولی با دیدن عکس میشه مرور  بشه، داستانی که روایت گر آن فقط  تماشایست.
من عکس گرفتن و عکاسی دوست دارم   ،چون عکس تغییر نمیکنه ،عکس میگه چند روز و حتی چند سال و ثانیه قبل چه اتفاقی رقم خورده.
عکس ثبت کننده خاطره هاس. عکس یه مرور کوتاه از لحظه ها ی  تکرار ناپذیرِ.
عکس یه  بی صدای پر از حرفِ .
من عکاسی کردن دوست دارم ،هرچند اونقدرها م
من اومدم. مقاله هارو خوندم. زیاد سخت نبودن. مقالهٔ سیندی شرمن و هاکنی رو که میخوندم دقیقا فهمیدم چرا خوشم نیومده. عکسهای رنج هم مقاله ی کوتاهی بود از جان برجر با ترجمهٔ فرشید آذرنگ که مترجم باقی مقاله ها یعنی مقالهٔ سیندی شرمن که نوشتهٔ ارتور دانتو هست و توی حرفه عکاس دو چاپ شده و همچنین مقالهٔ عکاسی استعلایی هاکنی نوشتهٔ ویکتور آرواس حرفه عکاس پنج و و مقالهٔ کوتاه نواحی مرزی غم انگیز نوشتهٔ اندی گروند برگ و حرفه عکاس هشت. حتما آخری رو بخون ا
معدن یاب با کیفیت و ارزانفلزیاب‌ ها انواع مختلفی دارند و برای اهداف مختلفی استفاده میشوند. معدن یاب با کیفیت و ارزان و اسکنر های گنج یابی نیز در همین دسته بندی عمومی قرار میگیرد . اما ، اسکنرهای گنج نه تنها به فلزات حساس هستند و میتوانند هدف را تعیین کنند، بلکه به لطف عملکرد “شکاف” که در برخی از دستگاههای گنج یاب پیشرفته وجود دارد، میتوانند تنوع زیرخاکی را نیز تشخیص دهند. فلزیاب ها و گنج یاب ها و دفینه یاب ها یا معدن یاب با کیفیت و ارزان از
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک خبر داد:افق ۱۴۰۸ نقطه طلایی تولید پتاس
به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ؛ امیدرضا محبعلی، مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک با بیان این مطلب گفت: روند افزایشی تولید در بزرگترین معدن شورآبه حوزه خلیج فارس با افزایش تولید پتاس مجتمع به ۱۰۰ هزار تن در افق ۱۴۰۸ همراه خواهد بود.وی در ادامه با اشاره به واقع شدن معدن شورآبه و پلایای پتاس این مجتمع در استان های خراسان جنوبی و اصفهان، گفت: این معدن یکی
نوری بیلگه جیلان (Nuri Bilge Ceylan) متولد ۲۶ ژانویه ۱۹۵۹ استانبول؛ کارگردان و عکاس  ترکیه ای است. همسر او، اِبرو جیلان، فیلمساز، عکاس و بازیگر است که در فیلم اقلیم‌ها (۲۰۰۶) با یکدیگر همبازی بودند. فیلم‌های سه میمون (۲۰۰۸) و روزی روزگاری در آناتولی (۲۰۱۱) موفق‌ترین آثار جیلان به شمار می‌روند، که اولی جایزه بهترین کارگردان جشنواره فیلم کن ۲۰۰۸ و دومی جایزه گرندپری جشنواره فیلم کن ۲۰۱۱ را نصیب او کرد. فیلم «روزی روزگاری در آناتولی» به عنوان نمایند
من اصلا حسم به زبان خوندن نمیره ۵۰۰ تا کلمه رو واقعا جمله بسازم؟ احساس میکنم سر کارم :((شاید عصر تر حسش اومد اما الان میخوام مقالهٔ آئورارو که اونشب نخوندمش بخونم. اولین بار ابان ۹۶ خوندمش اوووه یه قرن انگار گذشته. آئورا ، نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، حرفه عکاس ۱۶ (حرفه هنرمند). یعنی زبانو باید قشنگ تا اخرین وقتش صبرکنم بعد بزنم تو سرم بخونم:/ اخه اینجوری نمیدونم باید چجوری بخونم مشکل اینه. هوووف آخرم همون فردا میشه. من باید خیلی بیشتر تلاش کنم میدونم ب
بازدید وزیر صمت ازمجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند
وزیر صنعت معدن وتجارت در ادامه سفرش به استان کرمان امروز ازمجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند بازدید کرد.

مدیر طرح و برنامه مجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند در بازدید وزیر صمت از این واحد معدنی گفت این مجتمع در زمینی به وسعت 29کیلومتر مربع واقع و عملیات استخراج ارسال 83شروع شده ‌و تاکنون 141حلقه گمانه زنی بامتراژ42هزار متر حفاری اکتشافی انجام شده است.بازدید وزیر صمت ازمجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند
 حسن ز
معدن استخراج بیت کوین

ارزهای سنتی - مانند دلار یا یورو - توسط بانکهای مرکزی صادر می شوند. بانک مرکزی می تواند هر زمان که بخواهد بر اساس آنچه فکر می کند باعث بهبود اقتصاد خواهد شد واحد جدید پول را صادر کند.
بیت کوین متفاوت است.
با بیت کوین ، کارگران معادن هر 10 دقیقه بیت کوین های جدید پاداش می گیرند.
میزان صدور در کد تنظیم شده است ، بنابراین کارگران معدن نمی توانند سیستم را تقلب کنند یا بیت کوین ها را از هوای نازک ایجاد کنند. آنها برای تولید بیت ک
مردم به قالیشویی های مجاز  مراجعه کنندایسنا/اصفهان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان گفت: مردم در انتخاب قالیشویی‌ها دقت کنند و برای اطمینان از مجاز بودن آنها، از اتاق اصناف و یا اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان استعلام بگیرند.
محمدرضا باقری در حاشیه بازدید از کارگاه های قالیشویی اردستان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: برخی از قالیشویان غیر مجاز به بهانه شستشوی فرش در آستانه نوروز، آن را سرقت کرده اند و شهروندان باید فرش های خود را به
اسامی کانی‌هایی با نام‌های ایرانی
بیرونیت (Birunite)سیلیکات کلسیم و کربنات کلسیم آب‌دار.این کانی در سال 1957میلادی کشف و به افتخار دانشمند ایرانی، ابوریحان بیرونی نامگذاری شد تا بزرگداشتی بر پژوهش‌های وی درباره کانی ها و سنگ‌ها باشد.
آویسنیت (Avicennite)اکسید تالیم و آهن.این کانی در سال 1958میلادی کشف شد و به افتخار دانشمند ایرانی، پورسینا (ابوعلی سینا، ابن سینا)، نام‌گذاری شد. پورسینا نخستین طبقه‌بندی کانی‌ها را در کتاب شفا آورده ‌است.
تالمسیت (
دلم برای قرآن تنگ شده. برای اینکه ترتیل بقیه رو گوش بدم. برای اینکه حفظ قرآن حداقل ۳۰ درصد برنامه روزانه م رو تشکیل بده. خودم میرم سر ترتیل نفس کم میارم. نمیدونم علتش این دوری چند ساله ست یا عوارض شرایط جسمیم. دلم تنگ شده برای قرآن خوندن؛ برای تفسیر قرآن خوندن؛ برای حفظ درست و حسابی قرآن. برای قرآن. 
بسته پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای حمایتی از بخش تولید و تجارت منتشر شد. شیوع ویروس کرونا در کشور و اثرات ناشی از آن بر بخش تولید و تجارت موجب شد تا وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌عنوان متولی این بخش برای کاهش اثرات مخرب این ویروس بر اقتصاد بنگاه‌های تولیدی بسته‌ای پیشنهادی را تدوین کند تا به این طریق در دوران کرونا بنگاه‌های تولیدی بتوانند ادامه حیات دهند.

در بسته پیشنهادی از سوی این وزارتخانه راهکارهای سیاستی از طرف «عرضه
خب مقاله ی در وی امر نو رو خوندم که گفتگویی بود با رابرت روزنبلوم با ترجمهٔ فرشید آذرنگ در حرفه هنرمند ۶. قبلا هم خونده بودمش اما الان تو ذهنم موند. چیزایی که موقع خوندن به فکرم میرسیدو نوشتم و شد چهار صفحه :/ البته چرت و پرتم شاید بینش باشه باید ویرایشش کنم بعدن. شاید اینجا بنویسم. خب قرار گذاشتیم با دوستام بخونیمو راجع بهش حرف بزنیم نمیدونم چیزایی که نوشتم بدرد میخوره یا نه ولی خب حرفای من در همین حد بود :دی  چیزای ساده ای یادم اومد و به نظرم ر
در حال خوندنش هستم . چقدر روال زندگی اون زن برام قابل درکه . چند خط و بند که می خونم کتاب رو می بندم ! طاقباز کف اتاق دراز میکشم و به سقف خیره میشم . به خودم که میام می بینم دقایق طولانی به هیچ چیزی فکر نکردم ... 
هنوز تمومش نکردم . برای خوندن کتاب باید سرم دنج باشه . فعلا انواع صداها توی سرم موج مکزیکی میزنه ... تمرکز خوندن کتاب رو ندارم ولی دلم میخواد تمومش کنم ... اطلاع از عاقبت سرنوشت اون زن برام جالبه . 
وقتی من پشت کنکوری بودم خبری از مشاوره و آزمون و کلاس رفتن نبود، ته ته اش چهارتا کتاب تست گرفته بودم اونها میزدم.اینا رو گفتم که به بچه های الان برسم.سال دیگه فاطی ما کنکور داره و دنبال انتخاب مشاور و این قرطی بازی هاست.من اگه مادر بودم هیچوقت به بچه هام نمی گفتم درس خوندن تنها راه زنگی کردن ، نمی گفتم اگه درس نخونی به هیچ جایی نمی رسی، نمی گفتم زندگی تو با درس خوندن جهت می گیره.شاید اگه من مادر یه بچه بودم اصلا دلم نمی خواست حتی کنکور شرکت کنه و
امروز نهم آذر ماه 
و من بی حال و درگیر با خودم 
دیروزم با فیلم دیدن گذشت بدون لذت بدون هیجان 
جمعه این هفته امتحان دارم 
یک هفته کامل برای درس خوندن از دست دادم 
چند روز وقت دارم برای خوندن نه البته نمره اوردن زمان کمی است 
# احساس افسردگی دارم از چند ماه پیش تا الان 
قصد رفتن پیش یک روانپزشک را کرده ام 
#از این حالت زارم بیرون بیایم 
#خودم را فراموش کرده ام 
#برای چه کسی همه ی زندگیت را به آشوب زدی؟
کجاست؟ حواسش هست؟

عکاسی کودک
کودکان معمولا سوژه هایی هستند که هر عکاسی مایل به عکاسی از آنها است و اکثرشان در نگاه اول عاشقشان میشوند .
عکاسی کودک به گونه ای یک ماجراجویی هیجان انگیز در یک دنیای حقیقی است .
بچه ها عاشق شیطنت و بازیگوشی هستند و گاهی اوقات بسیار سریع و جسور میشوند .
اما تمام این خصوصیات کودکان در کنار هم اگر قرار بگیرند میتوانند تکه های یک کیک باشند و منجر به عکس های ماندگاری شوند .
اما مهم ترین چالش عکاسان در برابر کودکان چیست ؟
ناتالی نورتون عکا
 مدیرعامل بانک صنعت و معدن: شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم/ بانک صنعت و معدن و گروه سایپا، کارگروه مشترک حمایت مالی از تولید تشکیل دادند
مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید و اجرای طرح‌های توسعه‌محور در این مجموعه موجب دلگرمی جامعه و ما در شبکه بانکی کشور است.
ادرس کانال ما را در تلگرام خود سرچ کنید و جوین شوید
khabaresobgahi@
 سایپا از محل تجدید ارزیابی دارایی ها افزایش سرمایه دارد آن هم در
از خدمات عکاسی صنعتی  در کسب و کارهای کوچک و بزرگ، آژانس های تبلیغاتی و آگهی های تبلیغاتی می توان استفاده نمود. عکس صنعتی را می توانید در تبلیغات شهری، تجارت و حتی در نمایشگاه نیز استفاده نمایید.
از عکاسی صنعتی می توانید به عنوان ارائه گزارش از عملکرد نیز استفاده نمایید.
عکاسی صنعتی می تواند سوژه هایی از قبیل :
عکاسی از محصولات صنعتی ( ابزار آلات، ماشین آلات کوچک و بزرگ، قطعات صنعتی و  اتصالات صنعتی)
عکاسی از کارخانه و سازمان ها (خط تولید، مح
برای اینکه بتونم به صبوری و تدریج برگردم، لازمه که یک کاری رو شروع کنم که مجبور باشم هر روز و بدون عجله برای رسیدن به آخرش، انجام بدم.
از بچگی توی قران خوندن با دوتا مسئله رو به رو بودم.
اول اینکه اولین سوره قران بقره بود. و چون شروع میکرم به خوندن هرچی میخوندم تموم نمیشد، اعصابم خرد میشد که چرا به آخرش نمیرسه، تا برم سوره بعدی و دوم اینکه ؛ دوست نداشتم زمان طولانی، طول بکشه تا یه دور کامل قران رو بخونم. میخواستم سریع برسم جز آخر و یه دور خونده ب
صنعت سنگ استان اصفهان
استان اصفهان در تولید سنگ های تزئینی پیشتاز است و ۱۰ درصد سهم بازار سنگ را در اختیار دارد و این در حالی است موانعی بر سر صادرات سنگ و جود دارد، طبق آمار رئیس انجمن معدن داران، استان اصفهان با داشتن ۲۳۰ معدن سنگ و بیش از هزار و ۸۰۰ کارخانه فراوری را با مشکلاتی مواجه کرده است. استان اصفهان از بزرگ ترین تولید کنندگان سنگ های تزئینی کشور است و سنگ بری هایش بالغ بر نیمی از سنگ های فراوری شده بازار کشور را تامین می کنند.
مشکلات
Idle Miner Tycoon

یک بازی شبیه سازیاز استودیوی بازیسازی Fluffy Fairy Games می باشد که به تازگی در مارکت اندروید منتشر شده است. در این بازی شما باید معدن خود را مدیریت کنید و از آن سود به دست آورید. معدن را منفجر کنید و دیوارهای آن را حفاری کنید و فلزات با ارزش از معدن به دست آورید و سطح مالی خود را افزایش دهید. با پیدا کردن فلزات با ارزش پول نقد به دست آورید و برای به دست آوردن پول بیشتر تلاش کنید. ‏شما وظیفه دارید برای افزایش درآمد معدن و افزایش انگیزه کارگ
تو زندگیتون هر کاری دوست دارید بکنید اما نذارید که انرژیتون فقط از یه طریق تامین بشه. شارژرتون رو فقط به مادر، پدر، خواهر، برادر، رفیق یا عشقتون وصل نکنید. منبع انرژیتون رو از خرید کردن و نقاشی و عکاسی و درس خوندن و کوفت و زهر و مار پر نکنید... دارم عذابشو میکشم که اینا رو بهتون میگم.
این روزا که نه فرصت کافی برای عکاسی و کتاب خوندن دارم. نه زمان کافی برای درس خوندن. تا چشم به هم میزنم پولام خرج شدن و کسایی که ازشون انرژی میگیرم خودشون نیازمند ان
دن پائولو می گوید: شنیده ام که در این کوه معدن هست.
بونیفاتسیو جواب می دهد: خدا نکند که معدن باشد.دن پائولو نمی فهمد که چرا. چوپان توضیح می دهد:مادام که کوه فقیر است از آن ماست؛ اما همین که معلوم شد غنی است، دولت آن را تصاحب خواهد کرد. دولت یک دست دراز دارد و یک دست کوتاه. دست دراز به همه جا می رسد و برای گرفتن است و دست کوتاه برای دادن است و فقط به کسانی می رسد که خیلی نزدیکند...!
#نانوشراب✍ #اینیاتسیو_سیلونه
امروز نرفتم دانشگاه و الان دارم آماده میشم که برای امتحان هفته بعد شروع به درس خوندن کنم. نکته خیلی عجیب اینه که یه مدت طولانیه که جز برای دانشگاه رفتن، به قصد درس خوندن و کار کردن صبح زود بیدار نشدم؛ یعنی نمی‌تونستم بیدار شم و امروز برام یه روز بزرگ محسوب میشه فقط به خاطر بیدار شدن ^_^ دیشب اینستاگرام و توییتر رو غیر فعال کردم تا این عادت مسخره سر زدن به اونا رو از بین ببرم. اینستاگرام تقریبا به یه مقصد فرار کردن برای وقتایی که می‌خواستم از ز
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی که بحث تأثیر افزایش قیمت بنزین روی قیمت سایر کالاها و خدمات در دستور کار بود،گفت: پس از آنکه موضوع اصلاح قیمت بنزین در عالی ترین سطح نظام تصمیم گیری شد، وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در حوزه کاری خودش ورود پیدا کرد.وی با اشاره به اینکه پس از آغاز اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین، کنترل قیمت سایر کالاها توسط وزارت کشور فرماندهی شد و وزارتخانه هایی چون نفت و سایر دستگاه های مرتبط
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی که بحث تأثیر افزایش قیمت بنزین روی قیمت سایر کالاها و خدمات در دستور کار بود،گفت: پس از آنکه موضوع اصلاح قیمت بنزین در عالی ترین سطح نظام تصمیم گیری شد، وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در حوزه کاری خودش ورود پیدا کرد.وی با اشاره به اینکه پس از آغاز اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین، کنترل قیمت سایر کالاها توسط وزارت کشور فرماندهی شد و وزارتخانه هایی چون نفت و سایر دستگاه های مرتبط
سرکار خانم خواجه امیری از
هنرمندان شهر خالدآباد هستند که از خاندان هنرمند خواجه امیری که کل
سرسبدشان استاد ایرج می باشد پا به عالم هنر نهاده اند ، این هنرمند عکاسی
را به صورت حرفه ای دنبال می کند و عکاس جراید معتبر داخلی و سایت دویچه
وله ی آلمان هستند . 

شما متن های داخل گوشی (پست های وبلاگ ها و کانال ها ) و متن داخل کتاب و روزنامه و یا هر متن دیگری رو چطوری مطالعه می کنید ؟!
یعنی چشمی یا با زبان ؟!

من از همون بچگی تا الان متاسفانه زبانی مطالب رو میخونم ، اوایل  انرژی لازم رو داشتم اما الان
اولین جایی که به درد میاد دهانمه :( بعدم چونه ام بشدت درد میگیره :( بعدم زود زود دهانم خشک میشه و به آب نیازمند میشم و از همه بدتر نفس کم میارم:|
جدیدا شده معضل برام و واقعا سخت شده خوندن مطالب برام و حتی گاها ا

سکوت دیدن ، ماینور وایت ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری ، حرفه عکاس ۴

دیدن در سکوت ، مرا بر بالای صخره ای مرتفع به بینش متفاوتی در مورد امر پیش و پا افتاده ، تکیه می دهد. به واسطه ی شیشه ی مات ، به واسطه ی دوربین ، به واسطه ی مشاهده و دریافت ، و بواسطه مکاشفه آنچه در پس قرار دارد ! من تنها خواهان آنم که بتوانم روی دادن چنین مکاشفه ای را بارها و طولانی تر موجب شوم . از این رو من چنین سموتی را مکررا در خویش بر می انگیزم نیز این لحظات را هنگام
♦️ﻋﺎﺱ: ﻣﺘﻮﻧﻢ ﺍﺯﺕ ﻪ ﻋﺲ ﺑﺮﻡ؟
ﺴﺮ: ﻪ ﺑﺸﻪ؟
ﻋﺎﺱ: ﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺒﻨﻦ ﺑﺎ ﻪ ﺭﻧﺠ ﺑﺮﺍﺩﺭﺗﻮ ﺗﻮ ﺍﻦ ﺳﺮﻣﺎ ﺭﻭ ﻮﻟﺖ ﺬﺍﺷﺘ
ﺴﺮ: ﻣﺘﻮﻧ ﺑﻬﻢ ﻤ ﻨ؟ﻋﺎﺱ: ﻪ ﻤ؟
ﺴﺮ: ﻤﺮﻡ ﺩﺭﺩ ﺮﻓﺘﻪ ﻣﺘﻮﻧ ﺑﻪ ﺟﺎ ﻋﺲ ﺮﻓﺘﻦ ﺑﺮﺍﺩﺭﻣﻮ ﺗﺎ ﺧﻮﻧﻪ ﺳﻮﺍﺭ ﻣﺎﺷﻨﺖ ﻨ؟
ﻋﺎﺱ: ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ عجله ﺩﺍﺭﻡ...         بعضی فقط به ظاهر انسانندکاش انسانیت را یاد بگیریم
دوشنبه شب با امیر توی خیابون تصمیم گرفتیم که بریم شمال.همون برنامه و کار همیشگی.هراز،خونه ی امیر اینا.
وسایل رو ریختیم پشت ماشین و رفتیم تو جاده.بهش گفتم نشد ما روز جاده هراز رو ببینیم که ببینیم چه شکلیِه آخه.عادت ما اینه که نصفه شب میریم شب هم میایم.
من و امیر خیلی شمال رفتیم!هم گیلان که خونه ی خاله ی منه هم مازندران که خونه ی امیر ایناست.برای همین یه سری برنامه ی ثابت تو جاده داریم که هر بار مثل یه مراسم الهی باید انجام بشن و اگه انجام نشن انگا
‏میگن بین دو راهی خواب و درس خوندن هرکدوم انتخاب کنی پشیمونی که چرا اون یکی انتخاب نکردی من همیشه خواب رو انتخاب میکردم و موقع اومدن نمره هام از این پشیمون میشدم ک چرا چن ساعت زود تر شروع نکردم :|
@Daneshjoo_tel
مشاهده مطلب در کانال
به 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز اهدا خواهد شد و 20 اثر برتر به صورت گزارش تصویری با نام عکاس های یلدا در سایت رسان منتشر خواهد شد.شرایط شرکت در مسابقه ۱- تصاویر ارسالی باید مربوط به مراسم شب یلدای سال 1398باشد. ۲- هر فرد تنها می‌تواند با یک عکس در مسابقه شرکت کند.۳- علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های مراسم شب یلدای خود را به پست الکترونیکی iranrasan@chmail.ir  یا از طریق پیام رسان سروش به آی دی alikh383@ ارسال نمایند و  به همراه ارسال عکس، نام و نام خان
عکاسی را دوست دارم. از حدود 7 سال پیش با یک دوربین سایبرشات سونی که خیلی اتفاقی به من رسید در یک هیئت شروع به عکاسی کردم و دنیای بی‌پایان این دریچه دو و نیم و در یک و نیمی ویزور به رویم باز شد و تا الان گریبان‌گیرش هستم. در هر کاری هم که وارد شده‌ام سعی کرده‌ام آدم‌های معروف و کاردرست و همچنین نخاله‌های آن کار را بشناسم. عکاسی یکی از آن شغل‌هاییست که نخاله‌هایش بیشتر از کاردرست‌هایش هستند. خدا را چه دیدی، شاید من هم یکی از آن نخاله‌ها باشم
پیتر دلانی، عکاس برنده‌ی جایزه‌‌های متعدد در زمینه‌های حیات‌وحش، معماری و چشم‌انداز، در آفریقای جنوبی فعالیت می‌کند. او در مقاله‌ی پیش‌رو به ارائه‌ی دیدگاه‌ها و تجربیات زیباشناسانه‌ی خود در زمینه‌ی عکاسی حیات‌وحش پرداخته است. دلانی با مرور عکس‌های گذشته‌ی خود به دو نکته اشاره می‌کند: اغلب تصاویر او تصاویر اکشن یا پرتره‌های کلوزآپ هستند و از دید او ویرایش عکس‌ها هم چنگی به دل نمی‌زند.
ویرایش، یکی از ضرورت‌های مهم در عکاس است.
خرید سنگ تراورتن در مازندرانبا توجه به مد شدن نماهای رومی در مازندران ،سنگ تراورتن مصرف بسایر زیادی در شمال ایران پیدا نموده است و تقریبا اکثر تولیدات سنگ تراورتن در مناطق شمالی ایران در پروژه های مسکونی اپارتمانی و ویلایی مصرف می شود.جهت خرید سنگ تراورتن در مازندران لازم است چند نکته را بدانید.در زمان خرید سنگ تراورتن از فروشنده بخواهید که معدن مربوط به سنگ مورد نظر را به شما معرفی نماید و از سابقه معدن اطلاعاتی به دست آورید چرا که برخی
آتلیه کودک
عکاسی کودک به دلیل شیرینی و جذابیت شغلی ای که دارد از پرطرفدارترین مشاغل دنیا است اما نباید از این واقعیت غافل شویم که عکاسی کودک علاوه بر شیرینی زیاد دشواری های فراوانی هم دارد .
بیشتر بدانید: آتلیه کودک
در عکاسی کودک نقش عکاس خیلی بیشتر از دیگر عکاسی ها است . زیرا عکاس کودک باید دکور را بچیند .. به کودک در گرفتن ژست کمک کند .. با او ارتباط بگیرد و اشتیاق و ذوق در او بوجود بیاورد تا بتواند عکاسی کودک خوبی داشته باشد .
آتلیه کودک باید د
نام کتاب: #پیرمرد_و_دریا | نویسنده: #ارنست_همینگوی | مترجم: #بهزاد_جنت‌سرای_نمین | #انتشارات_پر | صدا: #بهزاد_بابازاده | من این #کتاب_صوتی رو از #فیدیبو گوش کردم (۳ ساعت و ۴ دقیقه).می گن یکی از دلائلی که باعث شد همینگوی #نوبل_ادبیات بگیره، نوشتن این کتاب بود. پیرمرد و دریا یه کتاب حدودا ۱۰۰ صفحه ای هستش که همینگوی توی کوبا تالیفش کرده و داستان یه پیرمرد ماهیگیر کوبایی هستش که واسه صید یه نیزه‌ماهی با چالش مرگ و زندگی مواجه می شه..می گن این داستان وقتی
راستش اتفاق خاصی نمیفته برای نوشتن. همه چیز در چارچوب درس و تست و کنکوره که نوشتن راجب اینها از حوصله ی من خارجه!
من و بنی با هم خوبیم ، سعی میکنم خوب بخونم و راضی‌ باشه ازم ، اونم نامردی نمیکنه و تا حد ممکن سخت‌گیری میکنه. :))

گاهی متعجب و پشیمون میشم از کاری که یکسال پیش کردم. از اینکه از عکاسی انصراف دادم و چسپیدم به رویاهای حیطه ی علوم‌پزشکی. فکر عکاسی و شیراز و دانشجویی و ... دلمو آب میکنه اما همون ته ته های دلم خوب میدونم اگر راهی جز اینی که
11 - پرمافراست چیست ؟ ( رادیو معدن )
پرمافراست ( permafrost ) یک لایه ی ضخیم منجمد سنگی یا خاکی زیر سطحی است که در طول سال یخ زده باقی مانده است . این اتفاق با سرد ماندن لایه های زیر سطحی زمین به زیر دمای انجماد آب به مدت دو سال یا بیش تر و عمدتاً در عرض های جغرافیایی بالا و مناطق قطبی رخ می دهد ، امّا ممکن است پرما فراست های آلپی در ارتفاعات کوهستانی ، در عرض های جغرافیایی بسیار پایین تر هم وجود داشته باشند .
تهیه شده در رادیو معدن . ( www.radiomadan.ir )
11 - پرمافراست چیست ؟ ( رادیو معدن )
پرمافراست ( permafrost ) یک لایه ی ضخیم منجمد سنگی یا خاکی زیر سطحی است که در طول سال یخ زده باقی مانده است . این اتفاق با سرد ماندن لایه های زیر سطحی زمین به زیر دمای انجماد آب به مدت دو سال یا بیش تر و عمدتاً در عرض های جغرافیایی بالا و مناطق قطبی رخ می دهد ، امّا ممکن است پرما فراست های آلپی در ارتفاعات کوهستانی ، در عرض های جغرافیایی بسیار پایین تر هم وجود داشته باشند .
تهیه شده در رادیو معدن . ( www.radiomadan.ir )
معدن استخراج بیت کوین

ارزهای سنتی - مانند دلار یا یورو - توسط بانکهای مرکزی صادر می شوند. بانک مرکزی می تواند هر زمان که بخواهد بر اساس آنچه فکر می کند باعث بهبود اقتصاد خواهد شد واحد جدید پول را صادر کند.
بیت کوین متفاوت است.
با بیت کوین ، کارگران معادن هر 10 دقیقه بیت کوین های جدید پاداش می گیرند.
میزان صدور در کد تنظیم شده است ، بنابراین کارگران معدن نمی توانند سیستم را تقلب کنند یا بیت کوین ها را از هوای نازک ایجاد کنند. آنها برای تولید بیت ک
پس ازین که دختر نوجوان داداش کارفرما یه چیزی درمورد حجاب گفت که من از بدیهی بودن اشتباهش تعجب دهنم باز موند و نتونستم ذهنمو جمع کنم و از چیزایی که میدونم براش بگم، و فقط تونستم باتعجب بگم : وااا چه حرفا! ، به این نتیجه رسیدم که یه بار دیگه از اول سیر مطالعاتی شهید مطهری رو شروع کنم به خوندن، تا اگه پس فردا علی بزرگ شد و یه سوالی ازم کرد، حضور ذهن داشته باشم که راهنماییش کنم.
چه بلایی دارن سر نسل نوجوان ما میارن با این شبهه های آبکی؟؟ بچه ها رو وا
ای معدن ظهور وفا صاحب الزمانآقا بگیر دست مرا صاحب الزمان
فَصلُ الخِطاب عِندَکُم، إنّی لَکُم مُطیعآیینه ی صفات خدا صاحب الزمان
بی لطف و رحمتت به هدایت نمی رسمبی تو شوم اسیر بلا صاحب الزمان
آلوده ام قبول ولی مُؤمنٌ بِکُمدارم به سینه حب شما صاحب الزمان
رسوا منم که رحمتت از یاد می برمکردی به من همیشه عطا صاحب الزمان
هر شب صدات می زنم و گریه می کنمکی می رسی به داد گدا صاحب الزمان؟
یادی کن از گدای خودت در نوافلتوقت سحر، زمان دعا صاحب الزمان
دارم ا
در میان سنگ های موجود در طبیعت که به دسته های سنگ مرمریت، سنگ گرانیت، مرمر و ... تقسیم بندی می شوند می توان گفت مرمریت ها بعد از گرانیت در رتبه دوم به لحاظ سختی در سنگ قرار دارند.
پروژه هایی در سالهای دور (۲۰ سال گذشته) با سنگ دهبید شایان در فضای بیرونی ساختمان اجرا شده که همچنان با گذشت ۲۰ سال همچنان همان تراوت و تازگی و زندگی روز اول را دارد و هیچ گونه مشکلی برای آن بوجود نیامده است.
کما اینکه سالهاست از سنگ دهبید که از معدن سنگ دهبید استخراج می
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سنگ تراورتن شهرستان محلات با رایزنی های این سازمان و حمایت های وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت جهانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن ملی سنگ ایران به نقل از ایرنا، محمدرضا حاجی‌پور افزود: فرآیند ثبت جهانی سنگ تراورتن محلات با وجود شناخت جامعه جهانی از این محصول حدود یک سال و نیم به طول انجامید. وی ادامه داد: سنگ تراورتن محلات کیفیت، مشخصات فنی و شاخصه‌های خاص منطقه خود را به همراه دارد ک
در کشور حدود ۱۸۰۰ معدن سنگ منجمله معدن سنگ دهبید وجود دارد که تنها ۳۰ درصد آنها فعال هستند.
عدم حمایت از تولید و صادرات، اقتصاد و بازار این محصول را با مشکلات جدی روبرو ساخته است.
ایران یکی از بزرگترین دارندگان معادن سنگ و همچنین یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنگ های ساختمانی و تزئینی در جهان بخصوص سنگ دهبید شایان است.
سنگ دهبید شایان همانند معدن سنگ دهبید عمده  تولیدات خود را به صورت خام صادر کرده و مابقی تولید خود را به کارخانه های سنگبری
قبل از انتخاب و خرید سنگ دهبید باید اطلاعات کاملی از انواع و مشخصات سنگ دهبید داشته باشیم تا هم با چشمی باز خرید کنیم و هم اینکه در معرض سو استفاده دلالان قرار نگیریم.
سنگ های ساختمانی به دلیل استخراج آنها از دل کوه و طبیعی بودن آنها از نقش و نگار و زمینه های رنگی متفاوتی برخوردار هستند و نمی توان در تولید آن به لحاظ رنگ و خطو گل دخل و تصرف داشت.
برای مثال اگر قیمت سنگ دهبید ممتاز با سایز ۸۰x۸۰ هر متر دویست و چهل هزار تومان باشد همان سنگ با همان

رئیس‌جمهور گفت: عرضه معادن کوچک و متوسط به بورس و اینکه مردم بیایند یک معدن و یا یک سهامی از معدن را خریداری کنند، موجب می‌شود هم بورس گشایش پیدا کند و هم معادن کوچک و متوسط سریع‌تر فعال شوند.
به گزارش «انتخاب»، سن روحانی رئیس جمهور در مراسم افتتاح طرح توسعه ذوب و انبار کنسانتره مجتمع مس شهر بابک، افزایش ۵۰ درصدی محصولات این مجتمع و رساندن این تولیدات به رقم ۱۲۰ هزار تن را

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهر فرهنگ و ادب نیشابور